Blat drewniany na stół

Blaty stołowe
Blat drewniany na stół

Stół odzwierciedla serce domu, tam spotykają się wszyscy domownicy podczas wspólnych posiłków, przy konsumpcji domowego ciasta, pysznej kawie. Przy stole toczą się najciekawsze rozmowy, zażarte dyskusje i codzienne konwersacje o niczym istotnym. Z tego powodu, wybór mebla stołowego przy którym spotyka się cała rodzina, nie może być przypadkowy.

Blat drewniany na stół od producenta

Drewniany blat do stołu jest obecnie najczęściej poszukiwanym produktem przez naszych klientów. Doskonale sprawdzi się w każdej stylizacji. Idealnie wpisuje się w styl skandynawski, boho, loft, art deco, klasyczny oraz we wszystkie trendy wnętrzarskie bliskie naturze

Jeżeli chcesz wymienić swój stary blat stołowy lub zużyty blat na biurko czy blat kuchenny z płyty wiórowej pokrytej laminatem na drewniany blat z litego drewna dębowego, jesionowego czy bukowego, to w naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór blatów o różnej grubości i dowolnej długości. Blaty z drewna są jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne słoje, sęki, pęknięcia sprawiają, że Twój wymarzony mebel stanie się prawdziwym unikatem. Blat drewniany na stół wykonamy dla Ciebie nawet w 24h!

Blaty drewniane stołowe na wymiar przycinamy do dowolnego kształtu, zgodnie z Twoim projektem i jego wymiarami.  Możesz zaszaleć i stworzyć swój unikalny kącik jadalniany, komplet stolików do salonu czy oryginalną strefę biurową. Każdy blat wykonany w naszej stolarni możemy dla Ciebie olejować, pokryć bejcą, olejowoskiem lub lakierem. Takie wykończenie sprawdzi się długie na lata i zabezpieczy buk, jesion czy dąb przed uszkodzeniem i niszczącym wpływem wilgoci oraz wody. Jeżeli nie wiesz jaki sposób wykończenia naturalnego drewna wybrać, zajrzyj do Poradnika blatydebowe.pl

Krawędzie blatu stołu do salonu, jadalni lub kuchni frezujemy na dowolny kształt zgodnie z życzeniem klienta. Taka frezowana krawędź stołu czy biurka doskonale się prezentuje i nadaje meblowi stylowy charakter. Powierzchnia blatów drewnianych może być dodatkowo szczotkowana w celu uzyskania rustykalnego wyglądu starego drzewa.

Oferujemy blaty drewniane - wykonane w całości z drewna dębowego w klasie Rustyk, która posiada zróżnicowany rysunek drewna, zdrowe, nie wypadające sęki oraz naturalne pęknięcia.

Długość do 3000 mm, szerokość do 1200 mm, grubość od 20 do 40 mm. Blaty tej długości idealnie nadają się na stoły rozkładane gdzie ten sam rysunek drewna widoczny jest przez cały stół.

Blat można zakupić jako surowy do dalszej własnej obróbki lub zlecić nam wykończenie blatu na gotowo poprzez szlifowanie, frezowanie, wycinanie w kształt i olejowanie lub woskowanie.

ZOBACZ OFERTĘ NASZYCH BLATÓW DO STOŁÓW

Dodatkowe opcje wykończenia blatów drewnianych na stół:

Możesz kupić u nas blat surowy, do dalszej własne obróbki lub zamówić go z dodatkowymi usługami lub wykonany na gotowo. Poniżej lista usług dodatkowych, które możesz zamówić w naszej stolarni:

Blat dębowy do stołu

Blat jesionowy na stół

Tworzymy z drewna litego blaty dębowe z niepowtarzalnym usłojeniem. Słoje dębu są piękne i wyraziste, dlatego też ten gatunek drewna jest najczęściej wybierany przez klientów do stołów w jadalni.

Stół z drewnianym blatem dębowym to doskonały, twardy surowiec odporny na zarysowania, który sprawdzi się na długie lata intensywnego użytkowania. Powierzchnie olejowane są dodatkowo łatwe w obróbce i konserwacji. Wystarczy lekko zeszlifować powierzchnię i ponownie zaolejować aby przywrócić witalność i nadać wyrazistości, głębi drewnianym słojom.

Blaty drewniane dębowe idealnie nadają się na drewniany stół i są najczęściej używane do produkcji mebli klasy premium. Drewno użyte do produkcji klasy I i II gwarantuje najwyższą jakość blatów drewnianych, a wilgotność tarcicy dębowej na poziomie 6 – 8% zapobiega wypaczeniom. Dzięki temu możesz cieszyć się naprawdę prostym stołem bez wypukłości i nierówności. Oferowane blaty drewniane z litego drewna na wymiar możesz także wykorzystać jako blaty kuchenne

Jeżeli szukasz oryginalnego blatu na stół o jaśniejszym odcieniu, wybierz jesion.

Podobnie jak dąb charakteryzuje się pięknym rysunkiem, jest nawet nieco twardszy, charakteryzuje go duża wytrzymałość. Wyrazisty rysunek, barwa od bieli przez żółcienie po brązy czyni go bardziej dekoracyjną opcją na blat niż jego liściasty kolega dąb.

Wykonany z drewna jesionowego blat okrągłego, kwadratowego czy prostokątnego stołu z pewnością spełni Twoje oczekiwania estetyczne i użytkowe. 

Sposób wykończenia powierzchni taki jak w przypadku innych produktów z litego drewna: olej, bejca, olejowosk, lakier. Możemy także przygotować powierzchnię drewna do samodzielnego wykończenia. Krawędzie drewnianych blatów jesionowych mogą być proste i profilowane o różnych kształtach. Blat drewniany na stół z drewna jesionowego z pewnością przykuje uwagę Twoich gości i podkreśli ciepły charakter całego pomieszczenia.

Skompletuj swój idealny zestaw - połącz swój blat stołowy z

Blaty kuchenne drewniane o grubości od 30 mm do 40 mm​
Drewnianym blatem roboczym kuchennym
Blat drewniany dębowy do stolika, ławy, stołu.
Drewnianym blatem na stolik
Półka drewniana dębowa
Półkami drewnianymi