Parapety drewniane

Parapety dębowe | parapety drewniane | blatydebowe24.pl

PARAPETY DREWNIANE I PARAPETY DĘBOWE DO WŁASNEGO MONTAŻU

Wbrew pozorom parapety drewniane pełnią w mieszkaniu kilka funkcji, między innymi chronią wnękę okienną i zapewnia efektywne rozprowadzanie ciepła. Nie zapominajmy jednak o aspekcie dekoracyjnym, bo parapet drewniany to wisienka na torcie wystroju wnętrza. Właściwie wykończony parapet wewnętrzny powinien współgrać z innymi elementami mieszkania, nadając chłodnym ścianom przytulnego charakteru. I czy będzie to parapet klasyczny z zaobleniami, czy nowoczesny cięty na ostro, zawsze przyda wnętrzu odpowiedniego klimatu. Warto poświęcić chwilę na zaplanowanie parapetów, bo będziemy patrzeć na nie częściej niż nam się wydaje. A my wykonamy dla Was piękne, niepowtarzalne parapety z litego drewna!

Oferujemy możliwość wykonania wysokiej jakości parapetów drewnianych przeznaczonych do użytku wewnętrznego. Do produkcji parapetów używamy twardego drewna dębowego i jesionu. Z takiego surowca powstaje klejonka wysokiej jakości, której nadamy kształt i kolor pod Wasze preferencje.

Parapet drewniany najczęściej przygotowujemy z klejonki grubości od 20 do 40 mm. Mogą być długie w jednym odcinku nawet na 4 metry, choć najczęściej "przybierają" wymiar standardowych wnęk okiennych. Zabezpieczamy parapety wewnętrzne drewniane profesjonalnym twardym woskiem olejnym, tzw. hardwaxem.lub lakierem

ZOBACZ OFERTĘ NASZYCH PARAPETÓW DREWNIANYCH

Parapety drewniane – funkcje, zalety, pomiar, kształt i zabezpieczenie - BlatyDebowe24.pl

Parapety drewniane na wymiar - wybierz grubość parapetu i wyceń swoje zlecenie

Dodatkowe Opcje wykonania naszych Parapetów drewnianych:

Parapety dębowe są dostępne jako produkty gotowe do montażu lub odpowiednio wyszlifowane pod własnoręczne zabezpieczenie. Warto tez przemyśleć dodatkowe możliwości obróbki parapetów. Oto lista zabiegów, które możesz zamówić w naszej stolarni:

PARAPET DREWNIANY WYŁĄCZNIE Z NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI DREWNA!

Parapety wewnętrzne wykonuje się z różnych gatunków drewna, jednak najlepszym drewnem jest drewno twarde, takie jak dąb czy jesion. To naturalny materiał, który jest tyle gęsty w swojej strukturze i mocny, że idealnie wytrzymuje zużycie w codziennym użytkowaniu. Dodatkowo jest łatwy do czyszczenia i konserwacji. Drewno twarde dodaje również klasyczny wygląd do każdego pomieszczenia, co czyni je doskonałym wyborem na parapety. Co więcej, drewno to może być barwione lub malowane, aby dopasować się do istniejącego wystroju w Twoim domu. Oczywiście można i wykonuje się parapety z innych gatunków drewna. Bardzo popularne są parapety sosnowe ponieważ drewno to jest dużo tańsze od drewna dębowego czy jesionowego ale jest niestety też dużo bardziej miękkie, przez co jest bardziej podatne na uszkodzenia czy zarysowania. 

PARAPETY Z DREWNA LITEGO NIGDY NIE WYCHODZĄ Z MODY

Parapety drewniane robione z litego dębu to klasyczny i ponadczasowy wybór dla każdego domu. Nigdy nie wychodzą z mody i zawsze będą dodawać odrobinę elegancji do Twojego domu. Dąb jest mocnym, trwałym drewnem, które jest w stanie oprzeć się żywiołom i przetrwać wiele lat, nie potrzebując wiele konserwacji. Jego ponadczasowy wygląd dodaje ciepła i charakteru każdej przestrzeni, co czyni go ulubionym wśród właścicieli domów. Dąb jest również bardzo wszechstronny i może być barwiony lub malowany, aby pasował do każdego wystroju. Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś tradycyjnego czy nowoczesnego, parapety z drewna litego to doskonały wybór, który przetrwa próbę czasu.

PARAPET Drewniany NA WYMIAR CZYLI PARAPET DOPASOWANY DO SWOICH POTRZEB

Parapety drewniane wykonane na wymiar to świetny sposób na dodanie stylowego akcentu do Twojego domu lub mieszkania. Są one zazwyczaj wykonane z twardego drewna, takiego jak dąb lub jesion chociaż musimy przyznać, że nasi Klienci najczęściej wybierają parapety produkowane z drewna dębowego. Możemy je wykonać w dowolnym kształcie lub rozmiarze, aby dopasować go idealnie do Państwa okien. Drewniane parapety zawsze są wykonane z najwyższą starannością i zabezpieczone specjalnym olejowoskiem lub bezbarwnym lakierem.

PARAPETY DĘBOWE DO ZAMÓWIENIA W STOLARNI BLATYDĘBOWE24.PL


Parapety, które wykonujemy w naszej stolarni tworzone są przez wykwalifikowanych stolarzy, którzy o drewnie wiedzą „wszystko”, zawsze używamy drewna wysokiej jakości. Oferujemy bardzo szeroki wybór kształtów, kolorów, oraz wykończeń. Zawsze dostosowujemy wygląd naszych produktów do indywidualnych oczekiwań i preferencji naszych Klientów a doświadczenie jakie posiadamy oraz warsztat maszynowy pozwala nam faktycznie na wykonanie parapetów nawet w 24h. Zapraszamy do naszej stolarni!