Blat drewniany na biurko

Blat drewniany na biurko z dębu szczotkowanego
Blat drewniany na biurko

Naturalne piękno drewnianych blatów dębowych możesz wykorzystać nie tylko w kuchni, jadalni czy salonie. Blat z litego drewna idealnie sprawdzi się w realizacjach estetycznych, designerskich mebli biurowych. Biurko w stylu rustykalnym, industrialnym czy klasycznym dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika możesz wzbogacić o blat drewniany na przykład z dębu. Innym równie często wybieranym surowcem jest jesion z wyraźnym rysunkiem słojów.

Blat drewniany na biurko

W naszej stolarni możesz wykonać z różnych gatunków drewna, dowolnej wielkości biurowy blat drewniany na wymiar. Twarde drewno dębowe czy jesionowe odznaczające się wyjątkową trwałością, wysoka jakość wykonania poparta wieloletnim doświadczeniem i możliwość wykończenia ekologicznymi, atestowanymi preparatami sprawiają, że biurka z takimi blatami wyróżniają się na tle standardowych mebli. Blat na biurko z drewna litego nada przytulności każdemu wnętrzu i podniesie komfort użytkownika podczas pracy. Drewno nie bez powodu jest używane w przemyśle meblowym. Kontakt ludzkiej skóry z drewnianą powierzchnią niesie same pozytywne odczucia. W odróżnieniu od metalu, kamienia i szkła, które są nieprzyjemne i zawsze chłodne w dotyku, blaty do stołów czy biurek z litego drewna nie powodują uczucia zimna. Są przyjemne w każdych warunkach.

Blat dębowy do biurka rustykalny loftowy

Rustykalny blat drewniany na biurko wykonany z klejonych lameli dębowych posiada naturalne pęknięcia uzupełnione szpachlą oraz sęki. Powierzchnia tak przygotowanych blatów biurowych jest gładka, a faktura bogata. Drewniane sęki czy spękania nie mają wpływu na wytrzymałość i trwałość rustykalnych mebli. Biurko z tak zróżnicowanym rysunkiem drewna idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach z charakterem w stylu industrialnych, loft, skandynawskim, klasycznym. Blaty są funkcjonalne i ekologiczne, więc jeżeli stawiasz na niepowtarzalne piękno, design i  użyteczność – wybierz rustykalny blat do biurka!

Dużą popularnością wśród mebli biurowych cieszy się dąb szczotkowany o wyrazistej, wyczuwalnej palcami  fakturze z widocznymi sękami. Uwypuklona forma drewna, nierówna powierzchnia blatu sprawia, że biurko doskonale prezentuje się na metalowej, industrialnej podstawie. Taki blat drewniany na biurko nadaje unikalny charakter, a jego powierzchnia może być wielokrotnie odnawiana.

Blaty na biurka, ksero i inne urządzenia biurowe wykonujemy w standardowych grubościach od 20 mm do 40 mm. Długość, kształt, sposób ułożenia desek (skosy, jodełka) oraz szerokość blatów docinamy według Twojego projektu. Wykonamy także dla Ciebie skrojone pod wymiar meble biurowe.

Blat dębowy, jesionowy do Twojego biura możesz zamówić w stanie surowym, do własnej obróbki jak również w pełni wykończony: lakier, olejowosk. Wycinamy także otwory na wtyczki, przewody elektryczne. Dowolny kształt i wykończenie krawędzi blatów do biurek, kserokopiarek i innych urządzeń biurowych!

Blat dębowy biurowy na wymiar

Wymarzony blat biurowy wykonany z drewna możesz zamówić o grubości od 20 – 40 mm. Możemy dla Ciebie, w razie potrzeby, przygotować również grubszy blat. Podaj docelową grubość blatu oraz pozostałe wymiary w celu otrzymania szczegółowej wyceny.  Szerokość blatu drewnianego na biurko, jego długość, kształt oraz sposób wykończenia krawędzi: proste, zaokrąglone, frezowane, pod kątem 45º, zależy wyłącznie od Twojego projektu. Wycinamy także otwory w drewnianych blatach pod przewody elektryczne czy wtyczki. Możesz wybrać kolor zabarwienia drewna lub przesłać nam próbkę w celu kolorystycznego dopasowania do pozostałych elementów wyposażenia.

W razie potrzeby służymy profesjonalnym doradztwem, pomagamy dokonać wyboru blatu, gatunku drewna oraz krawędzi.

PODAJ PARAMETRY I POZNAJ CENĘ SWOJEGO BLATU na biurko

  BLAT DO BIURKA

  Wpisz grubość swojego blatu w milimetrach:

  Wybierz poziom wykończenia blatu:
  1. Surowy2. Przygotowany pod olejowanie3. Zaolejowany4. Lakierowany

  Wybierz typ obróbki:
  Fazowanie krawędziFrezowanie boków blatuCiecie do kształtu

  Podaj Swoje dane do kontaktu:

  Jeśli posiadasz, załącz plik z Twoim projektem (format pliku png, jpg lub pdf):


  Skompletuj swój idealny zestaw - połącz swój blat biurowy z

  blat-debowy-rog
  Drewnianym blatem na stół konferencyjny
  Blat drewniany dębowy do stolika, ławy, stołu.
  Drewnianym blatem na stolik
  Półka drewniana dębowa
  Półkami drewnianymi