Wycinanie CNC w drewnie

Wycinanie CNC w drewnie
Wycinanie CNC w drewnie

Wycinanie CNC w drewnie 

Obróbka drewna, sklejki, MDF pozwala dowolnie obrabiać materiał przy pomocy usługi CNC w drewnie. Precyzyjne cięcie i frezowanie z maksymalną dokładnością oraz grawerowanie laserowe w technologii CNC, to nieograniczone możliwości projektowe. Rozwiń skrzydła i stwórz autorski projekt ażurowej ścianki, reklamowych gadżetów, frontów meblowych, mebli, dekoracyjnych przedmiotów z litego drewna! Zgodnie z Twoim projektem, z niezwykłą precyzją, zrealizujemy nawet najbardziej wymagające cięcia pod różnymi kątami i frezowania CNC. Przyjmujemy zamówienia na kompleksowe usługi związane z produkcją seryjną elementów z drewna i materiałów drewnopochodnych oraz na usługi w zakresie prototypowania. Nasza maszyna sterowana numerycznie może wykonywać skomplikowane operacje frezowania drewna, cięcia CNC i grawerowania z wielokrotną powtarzalnością bez utraty jakości kolejnych elementów. Sam proces wycinania skomplikowanych detali dzięki zastosowaniu oprogramowania CAD znacznie redukuje odpad produkcyjny. Układ elementów wycinanych z drewna, dzięki dedykowanemu oprogramowaniu, w znacznym stopniu oszczędza nie tylko surowiec, ale i czas wykonania, a zautomatyzowany proces produkcji jest bardziej ekonomiczny od tradycyjnego. 

Materiał: naturalne drewno, sklejka, fronty meblowe MDF, płyty HDF, HPL oraz inne materiały drewnopochodne

Wymiary naszego stołu roboczego do 2500 mm, szerokość do 1350 mm, grubość materiału do 90 mm.

Wykończenie powierzchni CNC frezowanych, wycinanych | olejowosk , natura i lakier: super mat, mat, satyna, połysk.

Obróbka CNC drewna - kompleksowe usługi cięcia sklejki, MDF, płyt meblowych

Obróbka drewna CNC oraz grawerowanie w drewnie laserem gadżetów reklamowych pozwala uzyskać wysoką jakość produktów końcowych. Duże pole robocze i 3 osiowe centrum maszyny CNC  – to szybka realizacja nawet najbardziej wymagających zleceń. Drewno poddawane obróbce frezarki CNC jest wysokiej jakości tarcicą różnych gatunków drewna, która w procesie kształtowania idealnie sprawdza się w masowej w produkcji.

Nasza firma przyjmuje zamówienia zarówno z materiałów powierzonych jak i własnych. Profesjonalne usługi wycinania i tworzenia oryginalnych przedmiotów z drewna, to gwarancja oryginalności i wysokiej dokładności, zgodności z pierwotnym projektem.  100% powtarzalność nierzadko skomplikowanych linii cięcia drewna, sklejki, mdf, płyt meblowych, osb czyni usługi CNC atrakcyjnym rozwiązaniem do organizacji produkcji na skalę przemysłową.  W naszej stolarni tworzymy także unikatowe egzemplarze lub pierwowzory często wykorzystywane we wzornictwie przemysłowym.

Usługi CNC
Wycinanie CNC w drewnie
Wycinanie CNC w drewnie i sklejce
Wycinanie CNC drewna, sklejki,

Nasz ploter tnący – frezująco – grawerujący pracuje w trzech płaszczyznach i sprawdza się również przy obróbce rozmaitych tworzyw, nie tylko drewna, sklejki czy mdf-u. Możemy oferować usługi z zakresu frezowania CNC dla takich tworzyw sztucznych jak plexi, dibond. W przeciwieństwie do ręcznie wycinanych liter czy innych elementów, praca na CNC gwarantuje taki sam efekt dla każdego z elementów. Tysięczny egzemplarz będzie taki sam jak pierwszy, który zszedł z produkcji.

Tworzymy najbardziej wyrafinowane kształty, finezyjne ażury, wycinamy skomplikowane otwory, linie, rowki, łuki o dowolnym kącie nachylenia, które możesz wykorzystać w budownictwie, wyposażeniu wnętrz, reklamie. 

Zalety usług CNC

Oferowane przez nas usługi kompleksowej obróbki drewna w technologii CNC wyróżnia:

➤ idealne odwzorowanie,

➤ perfekcyjne wykończenie każdej krawędzi,

➤ precyzyjne rozplanowanie,

➤ brak utraty jakości przy produkcji wielu egzemplarzy,

➤ możliwość wzbogacenia powierzchni o grawerowanie.

Dla kogo usługi komputerowego sterowania urządzeń numerycznych?

Ponieważ drewno to jeden z najpopularniejszych materiałów o bogatej i niebanalnej wizualnie strukturze, najczęściej  używany jest przy wykończeniu i aranżacji wnętrz. Jest to medium najchętniej wybierane przez naszych klientów. Precyzja maszyny frezującej i doświadczenie zespołu obsługującego urządzenie pozwala nam wykonywać zróżnicowane usługi CNC. Materiał obróbczy w postaci tarcicy, litego drewna lub innych łączonych warstwowo drewnianych komponentów przekształcimy w finalny produkt będący idealnym odwzorowaniem Twojego projektu. Zapraszamy do współpracy klientów – przyjmujemy zlecenia seryjne jak i detaliczne. 

Zapraszamy do kontaktu i wyceny cięcia CNC w drewnie lub innym medium poprzez poniższy formularz kontaktowy.

PODAJ PARAMETRY I POZNAJ CENĘ wycinania CNC

    1. Surowy2. Przygotowany pod olejowanie3. Olejowosk4. Lakierowany

    Jeśli posiadasz, załącz plik z Twoim projektem format pliku: pdf, svg, dxf, dwg):