Blat kuchenny drewniany

Blaty kuchenny-roboczy
Blat kuchenny drewniany

Blat kuchenny drewniany  

Naturalne piękno, przytulność, trwałość i funkcjonalność blatów drewnianych kuchennych, to główne cechy decydujące o wyborze blatu dębowego czy blatu z jesionu wśród naszych klientów. Dąb, buk, jesion – to najchętniej wybierane rodzaje drewna do kuchni. Dobrze zabezpieczone przed wilgocią, systematycznie konserwowane będą służyły przez wiele lat całej rodzinie. Blat sprawdzi się w każdej przestrzeni kuchennej ponieważ z łatwością dopasujesz naturalne drewno dębowe zarówno do nowoczesnych, modernistycznych kuchni jak i ich klasycznej wersji. Blat kuchenny drewniany gwarantuje eleganckie wykończenie każdej przestrzeni. Jeżeli szukasz nieszablonowego wykończenia krawędzi blatu kuchennego – czekamy na Twoją propozycję! W naszej stolarni kuchennych blatów dębowych znajdziesz najwyższej jakości lite drewno klejone metodą przeciwprężną. Dzięki takiemu rozwiązaniu, blat kuchenny nie będzie ulegał wypaczeniom i nie zmieni swojego kształtu pod wpływem temperatury i wilgotności.

Drewniany blat kuchenny na wymiar

Blat drewniany kuchenny z drewna litego jest naturalnym i ekologicznym rozwiązaniem w każdej kuchni. Zapraszamy do zapoznania się ofertą blatów z drewna na wymiar. Oferujemy blaty o długości do 3 metrów i dowolnej szerokości. Standardowa grubość to 3 – 4 cm. Kuchenne blaty z drewna litego na wymiar wykonujemy z różnych gatunków drewna: dębowego, jesionowego czy bukowego. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo, na każdym etapie zlecenia, poparte wieloletnim, stolarskim doświadczeniem. W naszej ofercie znajdziesz także profesjonalne środki do czyszczenia blatów kuchennych usuwające plamy i zabrudzenia z powierzchni blatu. Wytrzymały, drewniany blat roboczy w kuchni na wymiar wykończony olejowoskiem lub lakierem posiada odporność na wysokie temperatury, uszkodzenia mechaniczne oraz chroni drewno przed wilgocią.

Docinamy powierzchnie robocze blatów do kształtu Twojej kuchni. Możesz również zamówić usługę wycinania dowolnych otworów i frezowania. Blaty drewniane na wymiar charakteryzuje maksymalne dopasowanie do Twoich potrzeb, wymiarów pomieszczenia oraz spełnienie oczekiwań pod względem estetyki produktu. Taki blat wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką w celu usunięcia zanieczyszczeń, a powierzchnie olejowana od czasu do czasu powtórnie pokryć olejowoskiem. 

Blaty kuchenne jak i blaty łazienkowe dostępne są w standardowych grubościach 30 i 35 mm o maksymalnej długości do 3000 mm, co pozwala na stworzenie dowolnej zabudowy. Najczęściej wybierana szerokość - to 600 mm.

Oferujemy blaty w stanie surowym do własnej obróbki jak również blaty wykończone na gotowo ze wszelkiego rodzaju otworami pod zlewy, umywalki, agd itp.
Do wykończenia powierzchni używamy najwyższej jakości olejów.

Blat do kuchni dębowy i jesionowy

Dębina jest najtrwalszym drewnem liściastym, o dużej twardości i wytrzymałości na czynniki zewnętrzne. Co więcej, dębinie po odpowiedniej obróbce nie straszny jest kontakt z wodą. Tym samym jest bardzo chętnie wybieranym materiałem, powszechnie stosowanym w budownictwie mieszkaniowym, a nawet przemyśle wodnym. Blat dębowy do kuchni możemy dla Ciebie olejować lub lakierować. W naszej stolarni możemy także nadać odpowiedni kolor – odcień zachowując naturalny rysunek drewna. 

Innym gatunkiem drewna równie wytrzymałym i twardym jest jesion. Blat kuchenny wykonany z drewna jesionowego ma mocniejszy, bardziej wyrazisty rysunek usłojenia i szerszą gamę kolorystyczną niż dąb. Z uwagi na swoje parametry świetnie nadaje się do pracy w kuchni. Jeżeli szukasz drewnianych elementów kuchni, które natychmiast przykują wzrok, wybierz jesion!

Jeśli laminat czy blat na mikrowczep nie spełniają Twoich oczekiwań, a do swojej kuchni szukasz produktu wysokiej jakości w dobrej cenie, sprawdź naszą ofertę blatów drewnianych kuchennych 

wykończenie blatów kuchennych - wybierz usługę z naszej stolarni

Możesz kupić u nas blat surowy, do dalszej własne obróbki lub zamówić go z dodatkowymi usługami lub wykonany na gotowo. Poniżej lista usług dodatkowych, które możesz zamówić w naszej stolarni:

Skompletuj swój idealny zestaw - połącz swój blat kuchenny z

blat-debowy-rog
Drewnianym blatem stołowym
Parapety drewniane – funkcje, zalety, pomiar, kształt i zabezpieczenie - BlatyDebowe24.pl
Parapetem drewnianym
Półka drewniana dębowa
Półkami drewnianymi